“Kurumsal Seyahat Yönetiminde” “Figusto Turizm®” farkı :

Her müşterimizi misafir, her misafirimizi geleneksel misafirperverlik anlayışıyla ağırlamak ve “Sürdürülebilir Turizm Sektörü” vizyonu ile hizmetlerini sürdürmek üzere kurulan “Figusto Turizm Ticaret Limited Şirketi”, ayrıca,”Kurumsal Seyahat Yönetiminde”360 derece global hizmeti sunmaktadır. Şirketinizin “Seyahat Sorumluluğunu” üstlenmeye hazır tur operatörlerimiz ve her biri iş tecrübeleriyle uzman kadromuzla ,iş seyahatlerinizin verimliliğini sağlamak üzere titiz çalışmalar yürütüyoruz. Şirketinizin veya kurumunuzun ihtiyaçlarını analiz ederek, size özel sözleşmelerle, seyahat sürecinizde uçak biletinden konaklamanıza, vize koordinasyonundan acil durum hattına kadar hizmetinizdeyiz.Bunun yanın da sizlere sunacağımız “Seyahat Raporlama Sistemi” sayesinde maliyet kontrolünüz kendi denetiminizde olacak.

Maliyetinizi azaltırken, hizmet kalitesini artırıyoruz.

Hava yolları ile şirketiniz adına kurumsal sözleşme yapıyoruz.

Konaklama için özel anlaşmalar sağlıyoruz.

Şirket içerisinde seyahat eden kişileri gruplandırılarak seyahat politikası belirliyoruz. Bu politikaya uygun olarak uçak ve otel seçenekleri sunuyoruz.

Toplantı, bayi ve teşvik gezilerinizde yerel ortaklarımızla maliyetinizi azaltıyoruz.

“Tur Operatörlerimiz” ve “Seyahat Danışmanlarımız” her zaman yanınızda :

Türkiye’nin ilk büyük kurumsal yurt dışı seyahatlerini düzenleyen “Figusto Turizm®” olarak farkımızı seyahat danışmanlığında da gösteriyoruz. Seyahat politikanızı oluşturmada sizlere baştan sona destek sunuyoruz. 7/24 acil durum telefon hattı ile “Figusto Turizm” seyahat danışmanlarına dünyanın her yerinden ulaşabilirsiniz.

Online Rapor Sistemi :

Arzu ederseniz, kurumunuzun üyelerinin veya çalışanlarınızın hangi tarihte nerede olduğunu bile takip edebileceğiniz rapor sistemi ile tüm operasyonda inisiyatif sizde. Online rapor sistemi sayesinde tüm süreci takip edebilirsiniz ;

Uçak bilet fiyatları ve vergi tutarları nedir? :

Hangi hava yolları kullanıldı?
Ne kadar tasarruf sağlandı?
Seyahatinizin amacına sadık kalınıyor mu?
Değişiklik veya iade gerçekleşti mi? Bu nedenle ceza ödendi mi?

Vize koordinasyon hizmetimizle, kurumsal müşterilerimizi vize ihtiyaçları konusunda bilgilendiriyor, elçilik ve konsolosluklarla vize başvurularını koordine ediyor ve müşterilerimize kişisel refakat ediyoruz.

Dünya çapında anlaşmalı otellerimizle avantajlı fiyatlar sağlıyoruz. Kurumunuza özel fiyatlarda rezervasyonlarınızı gerçekleştiriyoruz.

Kurumsal Seyahat ve Etkinlik Alanında Geniş Hizmet Yelpazesi :

Toplantı ve Organizasyon Yönetimi :

Dünya çapında lider “Figusto Event” tecrübesi ile hayal edilenin ötesine geçerek, yaratıcı ve özgün uygulamalarla düzenlenen başarılı organizasyonları etkin iletişim platformlarına dönüştürüyoruz.

Kurumsal bir etkinlik, kutlama, tanıtım veya eğlence etkinliği… İhtiyaçlarınız ve hedefleriniz doğrultusunda ilham verecek, hayranlık uyandıracak, unutulmaz etkinlikleri, dünyanın her yerinde sizin için tasarlıyoruz.

Teşvik Gezileri:

Çalışanlarınızın performansını, motivasyonlarını ve bilgi seviyelerini arttırırken, onlarla birlikte kurumunuzun ufkunu geliştiriyoruz. Kurum içi sadakat ve dayanışma artarken, kazanan daima siz olun, istiyoruz. Teşvik gezilerinde tüm detaylarıyla kusursuz programları sizin için tasarlıyoruz ve uyguluyoruz.

Bayi Gezileri:

Şirketiniz çatısı altında bulunan tüm bileşenleri bir araya getirmek için size destek oluyoruz. Amacınız ve ihtiyacınız doğrultusunda geziler planlayarak sizi hedefinize ulaştırıyoruz. Bayilerinizin keyifle vakit geçirdiği, dünyanın en ilgi çekici destinasyonlarında yeni bakış açıları kazandığı toplantılar için yaratıcı öneriler sunuyoruz.

Ürün Lansmanları:

Düzenlediğimiz lansman etkinlikleriyle defalarca ödül kazanan Figusto Turizm® olarak, başarımızın kaynağı ihtiyaçlarınızı iyi anlamak ve kreativ yönden güçlü bir ajans olarak hizmet sunmaktan geçiyor. Proje süreçlerinde markanızın hedeflerini benimseyip, pazarlama kanallarını en doğru şekilde yönlendiren bir iletişim platformu oluşturuyoruz. Bununla birlikte dinamik, titiz çalışan ve öngörülü ekibimiz ile ürününüzü ve markanızı en doğru şekilde sunuyoruz.

“Kurumsal Seyahat Yönetiminin” lideri olmaya aday şirketimiz ve markamız “Figusto Turizm®”, ayrıca iç ve dış hat uçak bilet rezervasyonu, otel rezervasyonu, vize hizmetleri ile yanınızda.

“Figusto Turizm®” çatısı altında turizm ve MICE markaları ile güçlü Figusto Turizm® kadrosu, İstanbul, Ankara ofisleri ve uluslararası çözüm ortakları ile bir dünya markası olarak hizmet vermeye ve yeni başarılara imza atmaya devam ediyor.

Şirketimizin Uyguladığı SVS Ücreti Politikaları:

Biletleme Servis Ücreti Nedir ? :
Biletleme servis ücreti çağrı merkezimizden veya online olarak web sitemizden satın alınan biletler için tahsil edilen hizmet bedelidir.

Bilet İadesi Bilet İadesi :
Uçak bileti iadeleri kesilen biletin hava yolları tarafından belirlemiş olduğu kurallar çerçevesinde yapılır.

Bilet İadesi Bilet İadesi Durumunda Servis Ücreti İade Edilir mi? :
İadesi olan veya olmayan tüm biletler için alınan Biletleme Servis Ücreti İade edilemez.

Miles&Smiles Ödül Biletleri Uygulamamız :
Miles&Smiles kapsamındaki tüm iç hat rezervasyonları tarafımızdan yapılabilir ve biletlenebilir. Yapılan her biletleme için servis ücreti tahsil edilir.

Hizmet Süremiz :

“Figusto Turizm® Ticaret Ltd.Şti.”’de” biletleme hizmeti, yılın 365 günü 7/24 olarak kesintisiz sağlanmaktadır.

TÜRKİYE ÇIKIŞLI ONLİNE BİLETLEME SERVİS ÜCRETLERİ
Parkur Ekonomi/Comfort Kabin Business
Online Yurt Dışı Uçak Biletleri 10 USD 10 USD
Online Yurt İçi Uçak Biletleri 10 TL 10 TL
Online Check-in 10 TL 10 TL