“Figusto Turizm” ;  yaşamak ve yaşatmak stilidir :

“Figusto Turizm”’in, misafirleri için tasarladığı, keyif veren, dinlendiren, eğlendiren ve ilham verici seyahatler artık bir yaşam stili, bir gelenek…“Figusto Turizm” ile seyahat ettiğiniz zaman, gittiğiniz bölgedeki ülkelerin kültürünü, yaşam tarzını, gece hayatını “Figusto Turizm”’e özgü bir stil içinde, itina ile hazırlanmış program dahilinde deneyimliyorsunuz…

√ Otel Seçimlerimiz :

“Figusto Turizm” için seyahatlerde seçilen oteller en önemli olgulardan biridir. Her gezi için seyahat amacına göre seçimler yapıyor, bu seçimleri yaparken otelin merkezî konumda olmasına ve servis kalitesinin, otelin kendi yıldızı standardında olmasına özen gösteriyoruz.

√ Hava Yolu Seçimlerimiz :

“Figusto Turizm” seyahatlerinizde, her destinasyon için ideal hava yolu seçimi yapıyoruz. Önceliği mil puan ile çalışan hava yoluna verirken, hemen arkasından gidilen ülkenin ulusal hava yolunu dikkate alıyor, en az aktarma ile en kısa zamanda sizleri gidilecek yere ulaştırmayı hedefliyoruz.

√ Detaylar Farklılık Yaratır :

“Figusto Turizm”’le seyahatlerinizde detaylar şansa bırakılmaz. Gidilecek yerlerin araştırması önceden yapılır, bölge hakkında bilgi, hava koşulları, buna uygun giyim, alışveriş vs. gibi bilgiler seyahate gitmeden önce siz değerli “Figusto Turizm” dostlarına aktarılır. “Figusto Turizm”’le yapacağınız seyahatlerde hiçbir şey için endişelenmenize gerek yoktur.

√ İdeal Grup Sayıları :

Küçük seyahat gruplarında arkadaşlıklar daha kolay kurulur. Temsilci ve rehberimiz size ilgilerini daha kolay sunabilirler. “Figusto Turizm”, deneyimlerinden yola çıkarak gezileri 20 kişiden başlayan grup sayıları ile tasarlar. Programın içeriği gerektirdiğinde sayıya da göre ikinci acenta yetkilisi de programın akışını ve ahengini sağlamak için görevlendirilir.

√ Tanışma Toplantıları :

“Figusto Turizm”’de gelenek haline gelen ve gezi öncesi, misafirlerin birbirleri ve tur liderleriyle tanışması için düzenlenen “Merhaba Toplantılarımız”da, program ve gidilecek destinasyonla ilgili genel bilgiler, yetkili kişiden misafirlerimize aktarılır.

√ Seyahat Sigortası :

Seyahatinizi son anda iptal etmek zorunda kaldınız ya da beklenmedik sebepler yüzünden kaçırdınız… Bavulunuz yola sizinle birlikte çıktı ama bambaşka bir yere vardı… Ya da seyahatiniz sırasında ani bir rahatsızlık geçirdiniz… Siz seyahatinizin tadını çıkarın, geri kalan her şeyi bize bırakın. Tüm “Figusto Turizm” seyahatlerinizi, bilinmezlerle dolu bir macera yerine, rahat ve keyifle yaşamanız için, sizleri limitli teminatlar dahilinde ani iptalleri dahi içeren sigortanın güvencesi altına alıyoruz.

√ “Figusto Turizm” tur liderleri :

Tur liderlerimizi, hemen her destinasyonu bilen, alanındaki en profesyonel kişilerin arasında titizlikle seçiyoruz. VIP Tur Liderleri’nin her biri, işini zevkle yapan, yaparken eğlenen, yeni insanlara tanışmaktan, misafirlerimizin arasında moderatörlük yapmaktan ve onlarla birlikte olmaktan zevk alan, bilgi ve tecrübelerini aktarmak ve paylaşmaktan mutlu olan bir profesyoneldir.